• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Знищувачі комах

Світильники призначені для захисту від літаючих комах. Використовується спектр світла залучає комах, які знищуються спіраллю що находится під високою напругою. Використовувати тільки усередині приміщень.

Знищувач комах — доступний порятунок у літній сезон

Напевно кожний зустрічався з такий сезонної проблется, як поява в будинку літаючих комах. Варто ненадовго відкрити двері або вікно - і настирливі комарі, мошки й інша живність летить усередину. І добре, якби це відбивалося тільки на нашому настрої. Укуси комарів викликають сильна сверблячка й навіть алергію, а кімнатні мухи — головні рознощики інфекційних і паразитарних захворювань.

Сьогоденням порятунком в «букашковий» період є такий електричний прилад як знищувач комах. Принцип його дії дуже простій. У якості принади електронний знищувач комах використовує ультрафіолетову лампу (науково доведене, що ультрафіолетове світло з довжиною хвилі 360 нм притягає комах). Наближаючись до його джерела, москіти пролітають через металеву сітку, що перебуває під напругою, і гинуть від розряду електрики. Розв'язати питання знищення комах у Києву не складно, але й витрачати на це більшу суму не хочеться. Інтернет магазин «Салон Люстр» пропонує серію доступних за ціною пристроїв від китайської компанії Delux. Кожний світильник із цієї лінійки має свої експлуатаційні особливості. Електричний знищувач комах AKL-8 — сама компактна й сама бюджетна модель - підійде для площ до 20 кв.м. Форма світильника дозволяє повісити його під стелею в кухні, спальні або дитячої. А для більших супермаркетів і виставочних центрів, де незапечатані продукти залучають своїм заходом мух, варто купити знищувач комах AKL-80, площа дії якого — до 180 кв.м.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...