• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Дитячі люстри

Дитяча кімната – це особливе місце в будь-якому будинку. Саме тому люстри в дитячу кімнату вибирають дуже ретельно, строго дотримуючись рекомендацій фахівців з інтер'єру й лікарів-педіатрів. У своїй кімнаті дитина проводить велику кількість часу, тому освітлювальні прилади повинні бути безпечними, давати якісне висвітлення й не виділяти шкідливих хімічних елементів. Також варто приділити особі увага й дизайну люстри, дитину повинні оточувати гарні предмети.

Вибираємо оптимальну люстру для дитячої

Дитяча люстра в кімнаті повинна розміщатися досить високо, щоб дитина не могла до неї дотягтися. Ці освітлювальні прилади можуть мати різну конфігурацію. При виборі крім безпеки варто звернути увагу на можливість підсвічування окремих зон, щоб максимально освітити всю дитячу.

Люстри для дитячої не обов'язково повинні коштує дуже дорого. Навіть не занадто дорогі вироби можуть мати привабливий дизайн, наприклад, нести на абажурі зображення улюблених героїв з коміксів і мультфільмів. Занадто вигадливий дизайн не сподобається дитині, про що він не премине вам заявити.

З іншої сторони дитячі люстри повинні бути максимально безпечними, у тому числі й з погляду їх екологічності. По можливості варто вибирати освітлювальні прилади для дитячих кімнат, виконані із природних матеріалів, у тому числі з дерева, металу або скла. Уникайте неякісного пластику, який при нагріванні може виділяти не тільки неприємний захід, але й шкідливі хімічні елементи.

Якщо ви прагнете мати можливість міняти яскравість і інтенсивність висвітлення, то варто купити дитячі люстри, оснащені диммером. Протягом дня яскравість висвітлення можна встановити на максимальне значення, а перед сном трохи приглушити.

Люстра не обов'язково повинна бути єдиним джерелом світла в дитячій кімнаті. На робочому столі варто мати додаткову настільну лампу, яка повністю підсвітить робочу зону. Поруч зі спальним місцем найкраще встановити бра-каганець, щоб уночі маля могло самостійно його включити.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...