• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Світильники для ванної кімнати

При виборі світильника настінного для ванної кімнати необхідно враховувати особливі умови приміщення. У ванною за короткий час значно підвищується температура повітря, показник вологості. Ці особливості часто враховуються при виборі оздоблювальних матеріалів, сантехники, однак і висвітлення у ванній кімнаті також повинне бути підходящим. Про те, яким повинен бути світильник для ванною, де купити якісні освітлювальні прилади в Україні далі в статті.

Світильник для ванною – як елемент інтер'єру

Важливо, щоб світильник для ванної кімнати гармоніював із загальним інтер'єром приміщення. Саме тому компанії-виробники подбали про різноманіття моделей. Завдяки різноманітному асортиментам можливо підібрати світильник для ванною під будь-який дизайнерський розв'язок від класичного до модернового. Однак зовнішній вигляд світильника не повинен бути головним критерієм. Вибираючи освітлювальний прилад у ванну, слід ураховувати наступні нюанси:

 • Ступінь захисту від вологи. Позначається IP після заголовних букв ідуть 2 цифри. Перша вказує на ступінь захисту від проникнення твердих часток ( від 0 до 6), друга – наскільки прилад захищений від впливу рідин ( від 0 до 8).
 • Зона вологості. Існує 4 основні зони вологості, 1 – сама «мокра», 4 – сама «суха». Для першої зони маркування приладів повинна бути не нижче IP 67, для другий – IP 45, для третьої – IP 24. Четверта зона є самої сухий, у цій області світильники піддаються тільки впливу пари. У цьому випадку перша цифра IP не має значення, друга повинна бути не більш одиниці.
 • Рівень освітленості. Норма висвітлення у ванній кімнаті становить 200 люкс (стандартизована одиниця освітленості). На впакуваннях деяких ламп є маркування, який світловий потік вона випромінює. Цей показник виміряється в люменах. Один люмен прирівнюється до одному люксу. При цьому багато лампочок маркіруються у Вт. Для перекладу Вт у лм є спеціальні таблиці.
 • Тип лампи. Існує 4 основних типу лампочок: накалювання, енергозберігаючі, галогенні, світлодіодні. У світильник для ванною можна вставити кожну з них, характеризуюся вашими перевагами, гідностями й недоліками кожного виду.

Щоб забезпечити потрібне висвітлення залежно від метражу ванною необхідно різна кількість світильників. Для невеликих приміщень підійде одна стельова люстра або один настінний світильник для ванної кімнати. Якщо метраж великий, то необхідний проект, що включає кілька видів приладів. В одному дизайні інтер'єру можуть сполучатися світильник бра для ванною, стельова люстра й навіть торшери, щоб забезпечити потрібну освітленість ванної кімнати, усіх її функціональних зон.

Купити світильник для ванною в інтернет-магазині Salonlustr.com.ua

В Україні купити настінний світильник для ванної кімнати за доступною ціною можна в інтернет-магазині висвітлення «Салон Люстр». На сайті представлений різноманітний асортименти світильників на будь-який бюджет і смак, які розраховані на роботу в приміщеннях з високою вологістю. Інтернет-Магазин надає гарантію якості на всі товари.

Здійснюючи замовлення на сайті, у клієнта є можливість оформити доставку світильника для ванної кімнати в будь-яке місто країни. Також користувачам доступні різні способи оплати. Задати цікавлять питання, пов'язані з конкретним товаром, його оплатою або доставкою можна через онлайн-чат або по одному з контактних номерів, зазначених на офіційному сайті інтернет-магазину «Салон Люстр».

Фільтр
Стиль виконання
Кількість ламп
Спосіб кріплення
Тип цоколя
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...