• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Всі статті

 • Що вибрати: безліч настільних ламп чи точкові світильники?
  Є безліч різноманітних варіантів для створення якісного та ефективного освітлення. Все залежить від конкретних цілей та можливостей. Багатьох хвилює питання, чи варто вибрати велику кількість настільних ламп або віддати перевагу точковим світильникам. Все індивідуально, тому що остаточний вибір залежить від конкретних потреб та переваг, а також від характеристик та особливостей приміщення.
 • Сучасні стельові світильники: особливості, переваги, різновиди
  Стельові світильники є сучасними приладами для організації якісного освітлення. Основною їх особливістю є установка безпосередньо на стелю. Завдяки їм вдається забезпечити загальне висвітлення приміщення на потрібному якісному рівні. Багатьох цікавить, яке освітлення на стелю встановити? Все залежить від індивідуальних переваг, фінансових можливостей та деяких інших нюансів.
 • Різновиди люстр та основні стилістичні напрямки
  Люстри є класичним освітлювальним приладом, який протягом багатьох років традиційно користується популярністю. На сучасному ринку освітлювальних приладів представлена велика кількість різновидів люстр та унікальних стилістичних напрямків.
 • Ключові особливості сучасного інтер'єрного освітлення
  Інтер'єрне освітлення відіграє у процесі створення правильної атмосфери всередині приміщення. Воно може мати різноманітні особливості, на які потрібно звертати увагу в процесі здійснення вибору.
 • Який вид висвітлення вибрати для інтер'єру?
  Вибір виду освітлення для інтер'єру залежить від кількох факторів, серед яких можна відзначити функціональні потреби, стиль, розмір та форму приміщення. Дуже важливо віддавати перевагу якісній продукції для освітлення, яка виконана за всіма сучасними стандартами.
 • Які матеріали використовуються для виготовлення люстр?
  На сучасному ринку люстр пропонується безліч різноманітних моделей, які можуть відрізнятися стилем, розмірами, матеріалом виробництва та іншими характеристиками. Дуже важливий матеріал, який використовується в процесі виробництва, тому що багато в чому визначає зовнішній вигляд люстри, функціональність, довговічність та багато інших нюансів.
 • Як правильно підібрати освітлення для спальної кімнати?
  Від того, наскільки правильно буде підібрано освітлення для спальної, залежить те, наскільки привабливою і функціональною буде дана кімната. Не менш важливо визначитися з типом люстри, підібрати потрібну кількість, розмір та інші деталі. При виборі стилю освітлення для спальні важливо враховувати кілька факторів, включаючи функціональність, атмосферу та естетику.
 • Як вибрати люстру для вітальні?
  На сучасному ринку освітлювальних приладів для вітальні існує безліч варіантів, що відрізняються типом, функціями, розмірами, ціною та іншими характеристиками. Таке різноманіття допоможе завжди знайти найкраще рішення. Ще важливо вибирати люстри для вітальні від перевірених виробників. Додатковою перевагою може бути підтримка з боку фахівців під час здійснення вибору, тому що допоможе розібратися в тонкощах та нюансах.
 • Світлодіодна стрічка: різноманітність видів, переваги, сфери застосування
  Світлодіодні стрічки сьогодні усе частіше використовуються у якості основного або додаткового освітлення. Вони відрізняються компактними габаритами, а також мають доволі тривалий термін експлуатації. Окрім цього, такі джерела світла споживають набагато менше електроенергії, що дозволяє суттєво заощадити на освітленні будинку, квартири, офісних приміщень, торгівельних площ тощо. Сьогодні ми детальніше розберемо усі переваги, якими володіє світлодіодна стрічка, а також з’ясуємо критерії вибору такого джерела світла.
 • Люстра в східному стилі
  Схід - справа тонка. І ця фраза говорить сама за себе про наше сприйняття всього, що пов'язане із цією стороною світла. Незважаючи на те, що в цій фразі наше відношення до вдач, звичаїв і культурі народів сходу, вона також застосовна й до інтер'єру п...