• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Світлодіодні настільні лампи

Світлодіодні настільні лампи: види, відмінності й переваг LED світильників

Хоча стельове освітлення є в кожній квартирі й навіть у кожному приміщенні його, як правило, не досить. Завдяки винаходу світлодіодів у дизайнерській і технічній сфері відбулася справжня революція, яка торкнулася електротехніки, у наслідку чого почали робити світлодіодні настільні лампи.

За рахунок впровадження LED-технологій, світильники перетерпіли значні зміни: стали максимально компактними, якість світла помітно покращилася, стало порівнянним по інтенсивності з денним світлом, а витрати на освітлення набагато скоротилися. Але найголовніше, незважаючи на всі зміни ціни як і раніше радують покупців своєю доступністю.

Види світлодіодних ламп

У каталогах віртуальних і на полках стаціонарних магазинів сьогодні можна побачити настільні світлодіодні лампи наступних видів:

 1. Декоративні. Відрізняються незвичайним зовнішнім виглядом і ексклюзивністю виконання, завдяки чому відмінно підходять для сучасних інтер'єрів. Звичайно подібні світильники йдуть у колекції з подібною світлотехнікою, що дозволяє купити для будинку виробу в єдиному стилі.
 2. Офісні. Стиль виготовлення мінімалізм,тому в основному можна купити настільну LED лампу в чорно-білій, сріблистій або сталевому розцвіченні. Якщо ж виникне необхідність придбати світильник іншого кольору, це теж можливо - у продажі зустрічаються й різнобарвні варіанти. Освітлювальні прилади офісного типу відрізняються максимальною функціональністю й лаконічним дизайном – настільна LED лампа виготовляється з таким розрахунками, щоб ніщо не відволікало людину від виконується роботи.

Відмінності настільних LED ламп

На деяких моделях декоративних і офісних настільних світильників немає стандартної підставки. Замість неї вироби оснащені затискачем. Він необхідний, щоб прикріпити виріб до стола або іншій поверхні, де потрібна настільна ЛІД лампа, щоб забезпечити яскраве спрямоване освітлення. Подумали виробники й про те, щоб була можливість повернути джерело світла, віддалити його або навпаки – наблизити: для цього виробу обладнані рухливою ніжкою.

Завдяки всім цим впровадженням робоче місце, на якому встановлена настільна LED лампа, буде комфортним, оскільки:

 • не залишається затінених ділянок;
 • не створюється відблисків, немає яскравих акцентів;
 • світло – рівномірний і в міру яскравий.

Так, як при виготовленні світлотехніки цього виду не використовуються дорогі матеріали, немає вигадливих декоративних елементів вартість виробів порівняно невисока, що немаловажне для багатьох споживачів,

Переваги настільних ЛІД ламп

Настільна ЛІД лампа за багатьом показниками перевершує аналоги з іншими джерелами світла. Це

 • безпека – світлодіоди не містять ртуті, шкідливих газів або інших подібних речовин;
 • тривалий строк експлуатації, який в 100 раз довше, чим може працювати лампа розжарювання, і в 10 раз довше, чим строк роботи люмінесцентних ламп;
 • якість світла – світлодіоди не шумлять і не мерехтять;
 • великий асортименти.

У будь-якому магазині України є чимало освітлювального встаткування на світлодіодних лампах, але перевага все-таки краще віддати віртуальним магазинам, зокрема, інтернет-магазину «Салон люстр», який розташований у Києву - кількість пропозицій у ньому набагато різноманітніша.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...