• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи

Енергозберігаючі лампи не даремно одержали свою назву: таке джерело світла має значно більший ККД, у порівнянні з розповсюдженими лампами розжарювання. Зовні така лампа представляє із себе згорнуту в спіраль і заповнену парами ртуті трубку, на стінки якої нанесений люмінофор — речовина, здатне перетворювати електричну енергію у світлову під дією Уф-Випромінювання пар ртуті. Завдяки високій економічності, енергозберігаючі лампи свою вартість швидко окупають: з ними людина щомісяця заощаджує немаленьку суму.

Ще одна важлива перевага, яким мають енергозберігаючі лампочки, — здатність мати різну колірну температуру світла, що допомагає збагатити приміщення. Так, температура 2700 До забезпечує тепле біле світло, 4100 До відповідає нейтральному (денному) світла, а 6400 ДО — білому світлу з холодним відливом.

Багато постачальників освітлювальних приладів забезпечують український ринок продукцією такого типу, завдяки чому енергозберігаючі лампи в Києву купити досить просто. Одне з таких місць — магазин «Салон Люстр», поєднує в собі доступність цін і висока якість.

Наш інтернет магазин представляє енергозберігаючі лампи в каталозі зі зручною розбивкою по виробниках — Delux, Magnum, Osram і Philips. Ми співробітничаємо тільки з перевіреними й визнаними у світі виробниками, тому вся поставляється продукція відрізняється високою якістю, надійністю й довговічністю. Кожний відвідувач нашого майданчика зможе вибрати підходящу енергозберігаючу лампу за ціною, колірній температурі й потужності.

Купити в Києву енергозберігаючі лампи дуже просто, зробивши всього кілька кличів.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...