• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри в коридор

Коридор відповідно до планування будинку зв'язує між собою розташовані у внутрішній частини житлові й побутові приміщення. Украй рідко в ньому можна зустріти вікна, забезпечують доступ природнього денного світла. Найчастіше це що починається від передпокої досить довгий, прямій або з поворотами, обмежений по ширині прохід, потребує в додатковому штучному висвітленні. У традиціях жителів України зложилося так, що люстра в коридор підбиралася по залишковому принципу, аби тільки недорога й абияк світила. Сучасний підхід до оформлення дизайну домашнього інтер'єру повністю змінив колишнє відношення до вибору світильників, сьогодні від них потрібно:

 • гарна якість висвітлення;
 • модні комбінації колірної палітри й геометрії форм;
 • можливість установки на стелю або стіни таким чином, щоб не утруднялося переміщення по коридору.

И, звичайно, питання доступності ціни на люстру в коридор для широкої аудиторії не втратив своєї актуальності. Тому виробники намагаються випускати продукцію із самих різних матеріалів (метал, скло, пластик і ін.), щоб купити люстру в коридор могли представники всіх категорій населення.

Кілька рекомендацій щодо вибору коридорних люстр

Оскільки площа коридору досить обмежена, те об'ємні, великогабаритні моделі з більшою кількістю звісаючіх униз декоративних елементів – не самий удалий розв'язок для оформлення. Краще від нього відмовитися на користь акуратної, стриманого стилю, компактної люстри в коридор, яка буде саме те, що потрібно для конкретного приміщення. Щоб через недолік світла не створювалася незатишна, мрачноватая атмосфера, замість одного світильника можна встановити трохи.

Беручи до уваги той факт, що коридор витягнуть у довжину, для гармонійності сприйняття бажане, щоб люстра для коридору була овальної, круглої, квадратної або прямокутної форми. Для класичних інтер'єрів підходять плафони, імітують полум'я палаючої свічі. Дуже допомагають візуально розширити простір настінний дзеркала, у різних напрямках що відображають промені електрики. В інтер'єрі коридору відмінно виглядають прозорі й напівпрозорі світильники, відтіняючі основну колірну гаму.

Роблячи покупку, не варто концентрувати своя увага на занадто дорогих, коштовних екземплярах. Недорогі коридорні люстри набагато легше, безболісніше у фінансовому плані замінити після чергового ремонту, у тих випадках, коли змінилися тенденції примхливої моди або індивідуальні переваг.

Онлайн покупка люстри в коридор – просто й зручно

Асортименти каталогу інтернет-магазину Салон Люстр повномасштабно готовий задовольнити запити жителів Києва, Львова, Одеси, більших і маленьких населених пунктів країни. На кожний виріб вітчизняних і закордонних торговельних марок дається докладний опис, супроводжується інформативними фото люстр у коридор, щоб потенційний покупець одержав максимально повна вистава про товар. Свободу вибору не обмежує велика різноманітність видів, форм, колірних розв'язків, вартість люстр для коридору неважко підібрати згідно з фінансовими можливостями сімейного бюджету. Покупцям дуже зручно, що цілодобово відкритий доступ до веб ресурсу, де в онлайн режимі можна замовити люстру для коридору з доставкою безпосередньо за адресою проживання. Крім того, регулярно проводяться акції, дозволяють заощадити й одержати додаткові знижки.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...