• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Освітлення

Інтернет-Магазин освітлення «Салон Люстр»

У сучасному інтер'єрі освітлення перестало бути просто аксесуаром, який забезпечує видимість у темний час доби. Люстри, бра й інші освітлювальні прилади впроваджуються в дизайн, перетворюються в повноцінний інструмент для створення комфорт у приміщенні. Штучне світло невіддільно пов'язаний із природнім.

Важливим фактором стане вибір якісного освітлення. Правильно підібрані світильники або люстри здатні повною мірою змінити до невпізнанності вашу квартиру, для цього зовсім не обов'язково переставляти або навіть міняти меблі, потрібно правильно вибрати й розмістити в кімнаті освітлювальні прилади.

 • Де купити?

  Лампи, торшери, бра й люстри не тільки забезпечують необхідний рівень світла, а ще й роблять інтер'єр цікавим, світлим, підкреслюють конкретні елементи дизайну.

  Освітлення дозволяє змінити колорит приміщення, атмосферу, підкреслити гідності або, навпаки, сховати недоліки планування.

  Тому планування джерел світла ще й відповідальне заняття. Підібрати гарну люстру або лампу можна як у спеціалізованому, так і в широкопрофільними магазині. Благо магазини висвітлення в Києву пропонують найширший асортименти виробів, як по своєму дизайну, так і за цінами.

 • Що краще підібрати?

  Грамотно підібраний джерело світла може підкреслити у вигідному світлі гідності спальні, дитячої, вітальні, ресторану або офісу. Добір здійснюється залежно від самого приміщення й цілей, який Ви переслідуєте.

  Для спальні або вітальні можна купити освітлення в Києві у вигляді торшера або бра. Це допоможе створити інтимну обстановку. Для кухні можна підібрати стельові світильники з абажурами або створити інтер'єр з натяжними стелями й вмонтованими точковими світильниками.

  Декоративне освітлення є фінальним штрихом в оформленні інтер'єру. Акуратний підлоговий торшер вигідно підкреслює крісло й книжкова шафа, а настільна лампа ще й корисний аксесуар на письмовому столі.

Широкий вибір освітлення!

Інтернет-Магазин світла «Салон Люстр» пропонує великий вибір декоративних освітлювальних приладів для будь-яких потреб. У каталозі Ви знайдете:

 • Люстри. Ця прикраса кожного будинку. Люстра — королева у світі висвітлення. Дизайн люстр може бути яким душі завгодно: класичний, підвісний, свічки, кантрі, з абажуром, пристільні й стельові, кришталеві, спеціально для підсвічування більярдних столів, галогенні й ін.
 • Бра — ще одне компактне й функціональне джерело світла. Бра впише в будь-яке приміщення. Як і люстри виготовляються в самому різному дизайні (свічка, класика, модерн).
 • Торшери — це зручні й функціональні прилади. У нашому асортиментах є як настінні, так і підлогові торшери, які забезпечать потрібний рівень світла на певній ділянці.
 • Настільні лампи.
 • Світильники для ванн, коридорів, балконів, дитячих кімнат і ін.
 • Гірлянди можуть використовуватися не тільки в рекламних цілях, але й у декорі приміщень. Прагнете створити святковий настрій? Гірлянда впорається із цим завданням найкраще!
 • Точкові світильники — сучасний розв'язок для будинків і офісів. Монтуються в підвісні стелі, арки і т.д. Точкові світильники дозволяють освітлювати потрібну ділянку при малому споживанні електрики.
 • Вуличні й промислові освітлювальні прилади (прожектори, ліхтарі й ін.).

У нас можна купити освітлення в Києві з доставкою за собівартістю від відомих вітчизняних і закордонних виробників. Дзвоніть прямо зараз! Створіть затишний і світлий інтер'єр уже сьогодні!