• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри в стилі хай тек

Стиль Хай Тек  для люстр – це, скоріше, данина сучасності, чому унікальне явище. Адже надто важливо, щоб усі елементи інтер'єру максимально добре відповідали один одному – тільки так можна створити цілісну картину кімнати. Тому, розглядаючи типи сучасного освітлення, варто вибирати освітлювальний прилад, який підійде до стилю кімнати, у якій він буде встановлений надалі. І якщо, наприклад, кухня або вітальня оформлені в дусі сучасності, варто підбирати саме таку люстру, яка буде відповідати кімнаті, як у плані матеріалів, так і в плані колірної гами, щоб згодом дана деталь інтер'єру «не різала ока».

Відкриваючи каталог з люстрами хай тек, покупець відразу зрозуміє, ті чи це прилади, які йому потрібні. Адже особливості стилів відразу впадають в око. Таку лаконічність, стриманість, технічність неможливо поплутати із чим-небудь ще. Крім того, стилю властиві несподівані комбінації, експерименти з формами й інноваційні підходи. Тому аматори незвичайних деталей різного виду точно зможуть оцінити люстру в стилі хай тек по гідності. У кожному разі, подібна деталь інтер'єру внесе сучасність і свіжість в обстановку кімнати. Зважаючи на те, що люстри в такому стилі звичайно розраховані на більшу віддачу світла, приміщення гарантовано буде світлим і візуально збільшиться.

Підкреслити стиль приміщення за допомогою товару з каталогу з люстрами Хай Тек досить просто: можна зробити люстру одним із самих яскравих предметів інтер'єру. І якщо, наприклад, кімната оформлена в металевих квітах, освітлювальний прилад може послужити акцентом і бути червоним або мати якийсь інший яскравий колір. Щоб такий хід гармонійно вписувався в інтер'єр, досить буде встановити ще парі невеликих предметів того ж кольору в кімнату. Враховуючи, що хайтеку властиві чисті глянсові відтінки, контрасти й відсутність зайвих деталей, проблем з добором підходящої люстри виникнути не повинне.

Підібрати в інтернеті люстру в стилі хай тек куди простіше, чим зробити це у звичайному магазині. Онлайн ресурси звичайно на кілька кроків випереджають своїх конкурентів, тому що новинки попадають у них швидше. А hi tech – саме той стиль, за яким гранично важливо встигати. Крім того, асортименти люстр на сторінках сайту звичайно куди більш широкий, чому в реальних магазинах. В Україні ціна на подібні товари може бути різної залежно від місця покупки. Зручність роботи з інтернет магазином “Салон Люстр” полягає в тому, що доставка товару можлива як у Київ, так і в інші міста країни. Крім того, менеджери магазину подбають про своєчасне відправлення товару, тому час очікування буде гранично коротким.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...