• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Освітлювальні прилади Laguna Lighting

Освітлення Laguna Lighting для Вашого будинку.

Освітлення Laguna Lighting для Вашого будинку.

На ринку освітлювальних приладів досить нова компанія. У своєму асортиментах фабрика світильників пропонує якісні люстри, бра, підвісні світильники, точкові світильники, люстри з лед підсвічуванням, плафони. Keter регулярно обновляє свій ряд освітлювальної продукції, тими дизайнерськими розв'язками ламп освітлення, які в цей час затребувані і є пріоритетними у світі світла.

Фабрика освітлення Laguna Lighting заснована сучасними молодими людьми, які застосовуючи свій досвід і знання у освітленні, прагнуть досягнути досконалості форм і якості освітлювальних приладів. Світильники Laguna Lighting виготовлені з матеріалів високої якості, які відповідають стандартам і мають сертифікати ЄС.

Ціль фабрики освітлення Laguna Lighting – це забезпечення покупців продукцією світильників високої якості й швидкою доставкою товарів.

Купити стельові світильники, люстри, бра, світильники LOFT Laguna Lighting можна в інтернет магазині «Салон Люстр». Ми запрошуємо Вас до співробітництва з нами, і сподіваємося, що наша пропозиція порадує Вас і виправдає всі очікування, що приведе до нашого довгого співробітництва.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...