• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Врізні точкові світильники

Вбудоване світлодіодне освітлення не лише надасть вашому простору чистого, сучасного та привабливого вигляду, але й може використовуватися для виділення особливих елементів будівлі, освітлення декоративних предметів та творів мистецтва або створення настрою за допомогою димера. Вбудовані світлодіодні світильники не тільки естетичні, а й енергоефективні і служать значно довше, ніж традиційні лампи. У нашому інтернет магазині «Салон Люстр» пропонуємо велику колекцію відомих брендів світлодіодного вбудованого освітлення, таких як NOWODVORSKI, AZZARDO, LUMINEX, TK Lighting, ZUMA та інших.

Вбудовані точкові світильники круглої або кутової форми, ринок пропонує безліч версій точкових світильників, що вбудовуються. Різні кути променя та точки повороту ідеально підходять для адаптації світла і, отже, до кращих сценічних частин кімнати чи об'єктів. Оскільки точкові світильники повністю втоплені у стелю кімнати, вони майже не видно, особливо у версіях без рамок, які легко інтегруються з точковими світильниками. Споти для прихованих стель легко встановити підвісні або бетонні стелі завдяки спеціальним монтажним корпусам. За рахунок часткової попередньої установки корпусу світильника окремі врізні точкові світильники можна встановити пізніше, наприклад після фарбування стелі. Це захищає світильники та спрощує заміну та ремонт. Глибина установки також є фактором планування. Оскільки в підвісній стелі часто мало місця для розміщення вбудованих точкових світильників, є точкові світильники, що вбудовуються, з невеликою глибиною установки.

Вбудовані точкові світильники AZZARDO - правильне рішення, коли у приміщенні конкурують різні вимоги. Можливо, в кімнаті, яка використовується для різних цілей із різними пріоритетами. Поворотні точкові світильники для вбудовування в стелю особливо підходять для цієї мети, оскільки їх можна вирівняти і відрегулювати по-різному. Окремі точкові світильники з різними кутами променя висвітлюють, наприклад, стіл для переговорів, доповідача та стіну для презентацій. Окремі елементи керування дають змогу незалежно керувати прожекторами. Точкові світильники з регульованою яскравістю, що вбудовуються, допомагають економити електроенергію серед білого дня.

Вбудовані світильники ZUMA - це непомітний і цікавий спосіб додати сучасності вашому будинку. Проте вони мають бути встановлені професіоналом, оскільки необхідно враховувати питання безпеки. Процес установки – заняття непросте для любителя. Тим не менш, правильно встановлений точковий світильник врізний може так багато додати у ваш будинок. Він може створити ілюзію додаткового простору та характеру в кімнаті з низькими стелями або пишноти та витонченості в кімнаті з вищими стелями. Однак потрібно ретельне планування, оскільки після того, як отвори будуть зроблені, шляху назад вже не буде. Вам також слід серйозно подумати про відстань між врізними точковими світильниками. Це, очевидно, буде залежати від ваших особистих уподобань, але здоровий глузд підказує від 1 до 2 метрів залежно від розміру кімнати. Ви також повинні враховувати розташування джерел світла по відношенню один до одного. Наприклад, ви можете розташувати їх прямими лініями або по діагоналі один від одного. Кількість точкових світильників залежить від ваших особистих переваг. Однак ви не хочете, щоб у кімнаті було занадто багато світла, або занадто мало світла, яке не освітлює її належним чином.

Ваш вибір кількості врізних точкових світильників та їх розташування багато в чому залежатиме від висоти вашої стелі. Як ви розумієте, вищі стелі розсіюють світло більш рівномірно, а нижчі стелі концентрують його в більш сфокусованих променях. Це означає, що світильники, що вбудовуються, будуть більш універсальним джерелом освітлення для приміщень з більш високими стелями; у приміщеннях з низькими стелями вони створять атмосферніший настрій.

Вбудовані точкові світильники TK Lighting - одне з найпрактичніших і функціональних доповнень, які ви можете зробити у своєму будинку. Утоплене освітлення - часто зване освітленням вниз - спроектоване таким чином, щоб воно розташовувалося врівень з вашою поверхнею (зазвичай стелею). Ці універсальні світильники працюють практично у будь-якій кімнаті. Точкові світильники AZZARDO, що вбудовуються, - це найбільш поширена сьогодні форма архітектурного освітлення і один з найшвидших способів оновити існуючий простір з мінімальними зусиллями. Як постачальники світлодіодного освітлення, що вбудовується, ми спостерігаємо все ширше його використання як у новому будівництві, так і при модернізації.

Вбудоване світлодіодне освітлення не лише надасть вашому простору чистого, сучасного та привабливого вигляду, але й може використовуватися для виділення особливих елементів будівлі, освітлення декоративних предметів та творів мистецтва або створення настрою за допомогою димера. Вбудовані світлодіодні світильники не тільки естетичні, а й енергоефективні і служать значно довше, ніж традиційні лампи. У нашому інтернет магазині «Салон Люстр» пропонуємо велику колекцію відомих брендів світлодіодного вбудованого освітлення, таких як NOWODVORSKI, AZZARDO, LUMINEX, TK Lighting, ZUMA та інших.

Врізні точкові світильники NOWODVORSKI можуть створювати різні світлові ефекти як у приміщенні, так і на вулиці. Вбудовані точкові світильники - найкращий вибір для кімнат з обмеженим стельовим простором для роботи або де великий світильник заважатиме. На кухнях споти, що вбудовуються, можуть забезпечити відмінне робоче освітлення і створити корисне навколишнє освітлення при використанні в поєднанні з іншими світильниками, такими як підсвічування під шафами. Невеликі розміри світильників, що вбудовуються, роблять їх ідеальними для передпокоїв і коридорів у поєднанні з існуючими бра або ступінчастими світильниками. У їдальні втоплене освітлення може доповнити видатну люстру чи підвіску та створити відчуття покращення настрою. Поворотні точкові світильники дозволяють керувати світловим променем, щоб розставити акценти на витворах мистецтва чи фотографіях. У ванній кімнаті вбудоване освітлення, призначене для вологих та вологих приміщень, можна встановити над душовими кабінами та ваннами. А зовні світильники для зовнішнього освітлення висвітлюють веранди, патіо, стелі та інші простори, такі як альтанки та кухні.

У нашому інтернет-магазині «Салон Люстр» є сотні варіантів точкових світлодіодних світильників на вибір. При такій великій кількості розмірів, стилів, оздоблень та спеціальних функцій вибір правильного пристрою для вашої програми може здатися складним завданням. За допомогою нашого посібника ми допоможемо вам зрозуміти, який саме низькопрофільний світильник вам потрібен для освітлення вашого простору.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...