• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Дитячі каганці

Дитячі каганці

Спальня дитини – особливе місце, яке вимагає до себе куди більше уваги, чому інші кімнати будинку. Облаштовуючи дитячу, батьки повинні розуміти, як важливо створити ідеальну атмосферу, у якій маля зможе рости й відчувати при цьому повний комфорт. І крім правильного вибору шпалер, меблів і письмового стола, варто відповідально віднести до того, який купити каганець у дитячу кімнату. Адже саме вечірнє висвітлення відповідає за те, як добре буде спати дитина в майбутню ніч. Тому важливо знати, що каганець дитячий – не зовсім те саме, що каганець дорослий.

Каганець дитячий повинен відповідати наступним вимогам:

 1. Мати привабливий зовнішній вигляд – можливо, бути у формі персонажа мультфільму або тварину, або ж мати просту форму й бути пофарбованим у приємні м'які кольори.
 2. Каганець для дитини повинен бути безпечним у тому плані, що з нього не повинне стирчати ніяких проводів, а доступ до них повинен бути максимально складним для дитини. До того ж, каганець повинен бути досить міцним, щоб не розбитися при падінні й не оголити проводку, від дотику до якої маля може постраждати.
 3. Бажане, щоб каганець був середніх розмірів. Не занадто малий, щоб не згубитися, але й не занадто великий, щоб не залучати до себе занадто багато уваги.

Де придбати дитячий каганець в Україні?

Ті, хто праг би дитячий каганець купити в Києву або іншому місті України, мають кілька варіантів, де знайти дані освітлювальні пристрої. Але найбільш вигідним способом покупки однозначно стане придбання дитячого каганця в інтернет магазині Салон Люстр. Даний ресурс надає каталог із широким вибором товарів даного типу, до кожного з яких дається чіткий і докладний опис. Це допомагає клієнтові визначитися з тим, підходить чи йому розглядається модель. Усі дитячі каганці, які потенційний покупець зустріне на сторінках сайту, неодноразово пройшли перевірку на якість, що гарантує безпека дитині, у кімнаті якого буде стояти придбаний товар. До того ж, ціни сайту значно нижче вартостей на ті ж моделі в прямих конкурентів інтернет магазину Салон Люстр. Не варто упускати з виду й той факт, що в команді Салону Люстр працюють кращі фахівці своєї справи, які простежать за тим, щоб придбаний каганець у дитячу кімнату був вчасно відправлений до свого нового власника. Доставку ж світильника можна замовити в будь-який регіон країни.

Фільтр
Виробник
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...