• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Декоративні настільні лампи

Декоративні настільні лампи: що потрібно знати, щоб правильно вибирати освітлювальне встаткування?

Незамінний елемент будь-якого інтер'єру – настільна лампа. Вона з'явилася багато століть назад ще в ті часи, коли про електрику навіть не догадувалися: як джерело світла в них використовувалася свіча. Сьогодні декоративні настільні лампи можуть одночасно виконувати кілька функцій: служити приладом локального висвітлення кабінету, каганцем у дитячій, спальні, головною ізюминкою приміщення, здатної наповнити його атмосферою романтики й затишку.

Види декоративних настільних ламп

Оскільки декоративні вироби призначено в першу чергу прикрашати інтер'єр і лише потім - служити джерелом висвітлення, виробники головну увагу приділяють саме їх формам. Завдяки цьому сьогодні можна купити в будь-якій країні, у тому числі й в Україні освітлювальні вироби у вигляді:

 • Геометричних фігур.
 • Шаров.
 • Квітів.
 • Скульптур.
 • Інших оригінальних форм.

Їх вартість залежить не тільки від форми виробу, але й від матеріалу, з якого вони виготовлені: сьогодні можна придбати декоративні настільні лампи в Києву зі скла, бронзи, дерева, металу, кришталю, що набагато спрощує можливість вибору.

Тонкощі вибору декоративної настільної лампи

Перш, ніж відправитися за покупкою або зробити замовлення у віртуальному магазині, потрібно визначитися з багатьма пунктами, від яких залежить доцільність вибору: сьогодні можна купити декоративні настільні лампи самих різних форм, розмірів і колірних розв'язків. Саме ця різноманітність і заганяє в глухий кут рядового споживача, мало знайомого з тонкощами дизайну - зупинити свій вибір на якійсь одній моделі буває дуже складно.

Тому для правильного вибору необхідно врахувати:

 • Місце, де буде розташовуватися настільний світильник. Від цього залежить розмір виробу - він не повинен бути занадто більшим, або навпаки, маленьким, у порівнянні зі столом або тумбочкою, де буде розміщений.
 • Інтенсивність світла. Звичайно декоративні настільні лампи випромінюють світло середньої інтенсивності, хоча зустрічаються в продажі виробу із занадто яскравим або тьмяним світлом. І той і інший варіант неприйнятний – якщо придбати такі вироби, буде страждати зір і навіть самопочуття.
 • Форма виробу. Наприклад, для приміщень у мінімалістичному стилі, у яких відсутні яскраві акценти, можна придбати настільний світильник з незвичайними візерунками. Якщо ж у кімнаті багато гострих кутів – можна змело вибирати з каталогу настільну лампу із плавними формами.

Питання придбання

Де найкраще сьогодні купити декоративні настільні лампи в Україні? Відповідь на це питання досить простій для переважної більшості споживачів – у віртуальних магазинах. Наприклад, один тільки інтернет-магазин «Салон люстр», який перебуває в Києву, пропонує величенний асортименти освітлювального встаткування. Причому ціни на вироби набагато нижче, чим коштують аналоги в стаціонарних магазинах.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...