• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Споти і бра спрямованого світла

Світильник спот увійшов у наш побут досить недавно, але вже обзавівся більшою кількістю шанувальників. Цей освітлювальний прилад дозволяє організувати спрямоване світло завдяки поворотному механізму.

Доступні світильники спрямованого світла різняться кількістю плафонів. Спот з одним плафоном найчастіше використовується для підсвічування якоїсь деталі інтер'єру: картини, статуї, підлоги вази з ікебаною і т.д. Їх часто розміщають над кріслом або диваном, створюючи максимум зручностей для читання. Незамінні настінні споти над дзеркалами, тому що вони дозволяють освітити й відбиття, і самої людину. Якщо в люстри спот багато плафонів, то вона може використовуватися як основне джерело світла в приміщенні, направляючи потоки світла в усі сторони.

Самі популярні споти

Досить часто з'являється необхідність купити споти в Києву, об'єднані загальним кріпленням. Їх установлюють на стелю, вони прості в експлуатації й відразу стають неот'емлется частиною декору. Плафони в таких світильниках поворотні, тому ви можете показати все приміщення у вигідному світлі.

Бра спрямованого світло відмінно підходять для невеликих приміщень, у яких дозволяють сформувати відмінне висвітлення з мінімальним використанням простору. Наприклад, у невеликій квартирі студії одне й теж приміщення служить одночасно й спальнею, і вітальні, і кабінетом. За допомогою спитав ви зможете розділити загальний простір на зони: робоча зона буде мати яскраве світло, а зона відпочинку – м'яке підсвічування.

Споти активно застосовуються в кухнях, тут вони допомагають господаркам підсвітити робочий стіл, плиту, духовку й інші важливі місця.

При виготовленні спитав використовуються самі різні матеріали, тому ви без праці підберете в нас на сайті той варіант, який оптимально впише у ваш інтер'єр.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...