• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Освітлювальні прилади AUHILON

Шануються клієнти, ваша згода й лояльність, мотивуючі всю команду Auhilon, дозволяють Вам оптимістично виглядати в майбутньому з вірою в подальші спільні успіхи.

Ми запрошуємо Вас до співробітництва!

Світло-Це секретний компонент нашої ідентичності,він указує,хто ми й куди ми йдемо.

З 2008 року фабрика висвітлення Auhilon завдяки наполегливій роботі й переконаності у винятковому дизайні світильників і високій якості освітлювальної продукції, проектує й робить люстри стельові, бра, крапкові світильники в стилі лофт, кришталеві люстри й інші моделі освітлювальної продукції для внутрішнього висвітлення.

Представляючи свіжий погляд на естетику кожної кімнати, ми шукаємо довговічні матеріали й пропонуємо сучасні й класичні форми світильників, які перетворюють кожний простір у щось особливе!

Роки важкої роботи, досвіду й викликів привели до появи широкого спектра високоякісних ламп і світильників універсального характеру, призначених для використання в домашніх умовах, апартаментах, а також у суспільних будинках, готелях і офісах, парках, садах і вулицях. Продукти Auhilon характеризуються естетикою й довговічністю. Вони зроблені з коштовних матеріалів з увагою до деталей. Для багатьох з них ми використовуємо енергозберігаючі світлодіодні джерела світла.

Залучення співробітників і власників у співробітництві із клієнтами в області спільної розробки проектних і інвестиційних завдань і пристрасть, з якої ми працюємо, завоювали визнання партнерів, які сприймають нас як професійного, стабільного ділового партнера.

Керуючись потребами й пропозиціями клієнтів, а також тенденціями ринку й нашими власними ідеями, ми продовжуємо вдосконалювати наші стандарти й розширювати наша пропозиція, щоб зробити його прозорим і всеосяжним. У нашій діяльності ми керуємося раціональністю й повагою до природного середовища.

Шануються клієнти, ваша згода й лояльність, мотивуючі всю команду Auhilon, дозволяють Вам оптимістично виглядати в майбутньому з вірою в подальші спільні успіхи.

Ми запрошуємо Вас до співробітництва!

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...