• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри у ванну – якісне й комфортне освітлення

Незалежно від того, стежите ви за модними тенденціями дизайну або ця тема абсолютно не викликає інтересу, але люстра у ванну є предметом першорядної необхідності. Правильно встановлена над дзеркалом, вона гармонійно вписується в інтер'єр, створюючи привабливу до релаксу атмосферу комфорту, одночасно із цим служить досить яскравим джерелом світла для якісного здійснення гоління, акуратного нанесення або зняття макіяжу, а також цілого ряду інших гігієнічних процедур.

Основні вимоги, пред'являються до люстр для ванною

Відповістити на запитання, яке повинна бути ідеальна люстра у ванну кімнату досить просто:

 • естетична;
 • функціональна;
 • практична;
 • безпечна.

У квартирах стандартного планування під ванну кімнату приділяється дуже невелика площа, тому найбільшою популярністю користуються світильники ергономічних видів конструкцій. Такі люстри для ванною не займають багато місця й залишають у достатній кількості вільний простір, щоб у процесі експлуатації не створювати яких-небудь незручностей або перешкод власникам.

Геометрія форм, комбінації колірних розв'язків підбираються по власному смакові, але в балансі із загальною стилістикою інтер'єру. Матеріал, застосовується для виготовлення люстри для ванної кімнати, може бути самий різний, головне щоб він мав найважливішу властивість – здатністю довгостроково протистояти впливу підвищеної вологості.

Приділяється увага якості висвітлення, тому що профільні фахівці сходяться в думці, що надлишок світла або його недолік однаково негативно впливає на нервову систему людей, викликає пригніченість, дратівливість, а іноді й агресивність. У всьому гарна золота середина, у межах ванної кімнати розподіл світла повинний бути рівномірним, а його інтенсивність – ненав'язливої, досить м'якої.

Щоб повністю виключити ймовірність побутового травматизму, користуватися несправними освітлювальними приладами категорично не рекомендується.

Де зручніше і вигідніше придбати люстру для ванною?

Сьогодні не становить проблеми купити люстру у ванну кімнату або туалет у Києву, Харкову, Одесі, а також інших містах, де добре розвинена мережа роздрібної торгівлі. Але якщо у вас немає великого бажання витрачати час на пошуки, скористайтеся послугами інтернет-магазину Салон Люстр, різноманітний асортименти каталогу якого повною мірою задовольнить будь-які запити. Тут можна всього за пару хвилин зробити вибір моделі по опису й фото, замовити люстру для ванною з оперативною адресною доставкою на всій території України.

Неухильно проводити політикові лояльності до покупців дозволяє пряме співробітництво з вітчизняними й закордонними виробниками, тому ціни на люстри у ванну на веб сайті дуже демократичні, доступні всім без винятку категоріям населення.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...