• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
    Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
    Нед: з 11:00 до 17:00

Плафони для люстр

Вибираючи світильник, ми завжди приділяємо увагу його розмірам, способу кріплення й кількості ламп. Фахівці рекомендують при виборі звернути особливу увагу на плафон, тому що саме ця частина люстри буде захищати наші очі від надлишково яскравого світла й визначати характер висвітлення.

Критерії вибору плафона

Існує кілька основних критеріїв, по яких вибирають плафони для люстр. Для початку оборотний увага на діаметр посадкового отвору, який залежить від типу цоколя. Існує велика кількість різновидів цоколів, основними вважаються E-14, E-27, G-4. Якщо у вас інші патрони в люстрі, то вибирайте плафон відповідного типу.

Обов'язково зверніть увагу на те, як плафон для люстри кріпиться до основної частини конструкції. Якісні вироби частіше кріпляться набагато надійніше, чим недорогі. Варто подбати про довговічність світильника, купуючи тільки міцні й надійні елементи.

На наступному етапі оцінимо естетичні характеристики. На першому етапі визначимося з тим, які плафони для люстр вам потрібні: відкриті або закриті? При використанні першого типу відразу необхідно визначити його напрямок: поверніть нагору – світло відіб'ється від стелі й освітить усю кімнату, поверніть униз – одержите область, освітлену яскравим світлом, за межами якої збережеться півморок. Якщо у вас плафони для світильників другого типу, то ви одержите м'який розсіяний світло. У люстри з такими плафонами не буде прямих променів, вони ідеально підходять для кухонь, ванних кімнат, прихожих, комор.

Далі варто визначитися з тим, які купити плафони для люстр у Києву – матові або прозорі? Якщо вам необхідно одержати в кімнаті максимально розсіяний світло, то вам однозначно потрібні матові плафони. Висвітлення підійде для зон відпочинку, тому що не буде бити по очах. Другий тип плафонів до світильників практично не розсіює світло. Зате із прозорими плафонами у вас є маса цікавих варіантів:

  • темне скло – висвітлення в приміщенні виходить загадковим, маса можливостей для дизайнерів
  • рельєфне скло – світло від лампочок переломлюється, по всьому приміщенню виходять гарні візерунки.

Матеріали для виробництва плафонів

Не менш важливе питання, яке варто з'ясувати перед покупкою – матеріал, з якого виготовлений від або інший плафон. Найчастіше застосовують скло, тому що в даного матеріалу вишуканий ошатний зовнішній вигляд. Такі вироби можна вибирати як по кольору, так і по фактурі, за ними дуже просто доглядати. Звичайно, такий плафон можна розбити, але тут скоріше питання акуратності.

Часто сучасні плафони роблять із пластику. Вони не так вишукані, зате більш безпечні, тому що їхнім практично неможливо розбити. І їх легко знайти й купити в Києву. Максимум затишку в будинку створять абажури із тканини, які відмінно розсіюють світло, а також оптимально вписуються в інтер'єр. Але за такими плафонами дуже непросто доглядати, тому що тканина може запилитися, убрати неприємні заходи й жир.

Для деяких світильників варто вибирати металеві плафони. Їхній єдиний недолік – відсутність прозорості, компенсується гідностями: міцністю, простотою у відході, надійністю. Якщо в металевому плафоні будуть отвори, то й питання розсіювання світла можна вважати вирішеним.

Фільтр
За ціною
  •  —  грн 
Останні відгуки