• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Прожектори для вуличного висвітлення

Раніше прожектори використовувалися для висвітлення концертних сцен, будівельних майданчиків і інших великих об'єктів. Зараз усе більше власників заміських будинків застосовують прожектори як вуличне висвітлення. Освітлювальні прилади забезпечують гарну освітленість на великій території. Прожектор можна використовувати з метою безпеки, а також у декоративних цілях. На сьогоднішній день по своїх характеристиках вигідно відрізняються LED прожектори. Світлодіодні моделі можна встановлювати зовні й усередині приміщення. Купити прожектори в Україні можна в інтернет-магазині висвітлення «Салон Люстр».

Гідності світлодіодних прожекторів

LED світильники мають ряд переваг, які вигідно відрізняють їх від інших різновидів освітлювальних приладів. Гідності світлодіодних LED прожекторів:

 • низьке енергоспоживання;
 • тривалий строк експлуатації;
 • несприйнятливість до коливання напруги в мережі;
 • стійкість до перепадів температури;
 • компактні габарити;
 • мала вага;
 • низький рівень нагрівання;
 • висока яскравість;
 • стійкість до механічних ушкоджень;
 • несприйнятливість до вібрацій;
 • високий рівень пожежобезпеки.

Прожектор на світлодіодах споживає до 30 раз менше електроенергії, чому аналогічні прилади з лампочками накалювання. Також LED прожектори економічніше пристроїв з галогенними й люмінесцентними лампами. Для наочного прикладу, світлодіодний світильник, формує потік світла до 100 Люменів, має потужність 1 Ватів. Саме це робить LED прожектор оптимальним освітлювальним приладом для вуличного висвітлення.

За допомогою прожекторів можна створювати світлові ефекти, тому що вони здатні генерувати світло різної «температури» – теплих і холодних відтінків. Одним з головних переваг світлодіодних прожекторів є їхня здатність працювати навіть при низькій напрузі в мережі. Незважаючи на те, що LED прожекторів ціна значно вище аналогів, вони набагато економічніше. Завдяки цьому вартість приладу швидко окупиться. Крім цього, прожектори на світлодіодах мають тривалий строк експлуатації, причому, чим більше кристалів, тем довше прослужить прожектор.

Види прожекторів

Існує кілька видів прожекторів, які відрізняються способом застосування. Світильники прожектори забезпечують висвітлення:

 • зовнішнє;
 • внутрішнє;
 • ґрунтове;
 • підводне.

Зовнішній або вуличний прожектор має ступінь захищеність від вологи й пили IP65, IP66. Він витримує температуру повітря від -40°C до +500°C. Завдяки високому рівню надійності корпуса, усередину не проникають мікрочастинки вологи й пили. Зовнішні прожектори можна використовувати при будь-яких погодних умовах, без ризику ушкодити пристрою. Світильники для внутрішнього висвітлення створюють концентрований промінь, дозволяє зробити акцент на поверхні або певному предметі. Такі прожектори найчастіше використовують для висвітлення гаражів, торговельних крапок, виробничих приміщень і т.д.

Підводні LED прожектори мають герметичний корпус зі ступенем захисту IP68, тобто вони повністю захищені від влучення вологи усередину. Світильники використовують для висвітлення штучних водойм, басейнів, фонтанів. Прожектори ґрунтові мають IP67. Такі LED світильники часто використовують для підсвічування елементів ландшафтного дизайну на території заміських будинків.

Світлодіодні прожектори можна умовно розділити на 3 основні групи по колірної «температури», яка виміряється в Кельвінах:

 • теплі – від 2700 До до 3500 ДО;
 • нейтральні – від 4000 До до 5000 ДО;
 • холодні – від 5500 ДО й більш.

Вибирати відтінок висвітлення необхідно, виходячи з місця розташування прожектора. Так, наприклад, світильники з холодним світлом більше підійдуть для автостоянок, будівельних майданчиків і іншої місцевості з великою площею. Для житлових приміщень холодне світло не підійде, тому що в багатьох людей він викликає дискомфортні відчуття. Тому для їхнього підсвічування, а також для висвітлення доріжок, басейну, краще віддати перевагу прожекторам з теплим світлом. Світлодіодні прожектори нейтрального світла найчастіше встановлює біля входу в будинок, гараж, у виробничих і торговельних приміщеннях.

LED прожектори можуть мати датчики руху. Вони спрацьовують у тому випадку, коли в зоні дії освітлювального приладу з'являється джерело випромінювання тепла. Прожектори із вбудованим датчиком руху відмінно допомагають орієнтуватися в просторі з настанням темряви. Також вони можуть вчасно попередити про появу на ділянці непрошених гостей. Світлодіодні прожектори з датчиком включаються автоматично, коли падає рівень освітленості навколишнього простору. Це дуже зручно, тому що не потрібно включати підсвічування вручну.

Де купити LED прожектор у Києву й Україні

Купити прожектор у Києву за доступною ціною можна в інтернет-магазині висвітлення «Салон Люстр». У каталозі представлений великий вибір прожекторів від перевірених вітчизняних і світових виробників. Асортименти регулярно обновляється й поповнюється новинками. Галерея якісних світлин на сайті магазину «Салон Люстр» дозволить у деталях розглянути прилад, його конструкційні особливості. Кожний користувач зможе вибрати найбільш підходящу модель, яка влаштовує його по зовнішньому вигляду, технічних характеристиках і вартості.

За лічені хвилини можна купити прожектори, не виходячи з будинку. Товари в каталозі доступні 24/7. Компанія «Салон Люстр» не працює з посередниками, тому низька ціна продукції вас приємно здивує. Здійснюючи покупку на сайті, у користувача є можливість оформити доставку обраного прожектора по Києву або в інше місто по всій Україні. Також клієнт може задати всі цікавлять питання, пов'язані з товаром, його оплатою й доставкою, по контактних номерах або за допомогою онлайн-чату, який перебуває безпосередньо на офіційному сайті.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...