• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Світильники аварійні (акумуляторні)

Аварійний світильник використовується в тому випадку, коли потрібно організувати висвітлення виробничої ділянки, житлового приміщення, офісу або торгового центру навіть при припиненні централізованої подачі електроенергії. Відмінним розв'язком даної проблеми стали акумуляторні світильники.

Сучасні акумуляторні джерела світла можуть висвітлювати територію тривалий період часу. При цьому прилади залишаються компактними, що дозволяє використовувати їх у будь-які по площі приміщеннях. Світильники, Працюють від акумулятора, можуть бути як стаціонарними, так і переносними.

Стаціонарний або переносний аварійний світильник

Стаціонарні аварійні світильники найчастіше оснащують спеціальними датчиками або іншими приладами, які запускають їх у роботу при відключенні загального висвітлення. Строку роботи такого освітлювального приладу цілком вистачить для того, щоб вивести людей з будинків або усунути виниклу несправність. Звичайно джерела аварійного висвітлення розташовують на найважливіших маршрутах у будинку, а також поруч із елементами керування подачею електроенергії.

Переносний світильник аварійного висвітлення з акумулятором затребуваний у тих ситуаціях, коли стаціонарний або не був установлений, або строк його роботи закінчився. Існує кілька різновидів переносних аварійних світильників. Деякі можна закріплювати на одязі або касках фахівців, працюючих над усуненням причин відключення електроенергії. Інші моделі розроблені для того, щоб їх було зручно носити в руках. Існують також різновиду переносних світильників, які можуть висвітлювати цілу кімнату при чому тривалий період часу. Для реалізації такої можливості в них використовуються потужні акумулятори й діодні лампи.

Купити акумуляторні світильники в Україні нескладно, потрібно просто вибрати відповідні в нас на сайті й оформити замовлення. Наші фахівці постійно розширюють асортименти в даній групі товарів, роблячи її більш доступної для споживача.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...