• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Вуличні світильники й ліхтарі в Києві

Так називаються вуличні світильники – це велика категорія освітлювальних приладів, яка включає садові стовпчики, розкішні ліхтарі для парку, непомітні підвіси для освітлення фасадів. Їх поєднує висока стійкість до механічних ушкоджень, різних кліматичних умов. Усі перераховані різновиди необхідні, щоб освітити різні  ділянки на вулиці. Більш докладно про різновиди світильників вуличних і ліхтарів і де їх можна купити в Україні за доступною ціною далі в статті.

Вуличні світильники: різновиди

Умовно всі вуличні світильники розділяють на три основні категорії: для основного освітлення, ландшафтні, архітектурне підсвічування. Їх можна встановлювати на території будинку, садиби або офісу, щоб забезпечити необхідну освітленість ділянки. Як правило, у садовому дизайні більшою мірою використовуються ландшафтні світильники й ліхтарі, у меншій – архітектурне підсвічування. Фахівці рекомендують вибирати освітлення ще на етапі розбивки, проектування саду, починаючи з основного.

Ліхтарі для основного освітлення

Головне завдання вуличних ліхтарів і світильників – забезпечити гарний рівень освітленості в темний час доби. Щоб освітити більшу територію, застосовують вуличні прожектори. Часто вони мають лаконічний непомітний дизайн, виготовляються з алюмінію. У якості джерела освітлення встановлюють галогенну лампу або світлодіоди. Прожектори встановлюються на високих опорах, щоб світло не попадало в житлові приміщення, тому що нерідко він має сліпучий ефект.

Для основного освітлення, крім прожекторів використовуються ліхтарі вуличні. Опори й відбивачі можуть мати різну конфігурацію. Це можуть бути класичні моделі, ще їх називають «пушкінськими» або модернові варіації. Вуличні ліхтарі встановлюють перед входом і уздовж садових доріжок. Джерелом світла найчастіше виступають галогенні лампи й лампочки накалювання. Ліхтарі створюють основну лінію освітлення ділянки. Їх краще встановлювати так, щоб дерева або спорудження не перекривали світло.

Ландшафтні світильники

За допомогою ландшафтних світильників (вуличних) освітлюють доріжки, територію в басейну, скульптури, альтанки. Найбільш популярний вид ландшафтних світильників – стовпчики. Вони виконують функціональну роль, наприклад, освітлюють стежку й декоративно – підкреслюють її вигини. Можуть бути виконані в різних дизайнерських розв'язках. Мають невеликий недолік, світло стовпчиків спрямоване нагору й у сторони, але не вниз. Цю проблему можна розв'язати за допомогою додаткових відбивачів.

У якості альтернативи існують вкопуючі світильники вуличні. Вони виконують ті ж функції, що й стовпчики, при цьому, виходячи з назви, укопуються в землю. Мають просту форму, частіше квадратну або круглу. Також існують декоративні вуличні світильники, які покликані не тільки освітити територію, але й прикрасити її. Найбільш популярні моделі у вигляді геометричних фігур – сфери, куба. При розробці проекту можна не обмежувати себе вибором одного типу ландшафтного світильника. Багато виробників створюють колекції, які містять у собі вуличні ліхтарі, бра, стовпчики в єдиному стилі.

Архітектурне підсвічування

Вуличні світильники даної категорії підходять не тільки для освітлення присадибної ділянки, фасадів кафе й магазинів, їх також часто застосовують у побуті. За допомогою архітектурного підсвічування можна освітити стіни будинку, лазні й інших приміщень або, наприклад, вхідну хвіртку. Якщо необхідно підкреслити деталь обробки або функціональну зону, то часто використовуються прилади, які називаються – підсвічування, вони являють собою мініатюрні світильники з яскравим спрямованим світлом.

У якості вуличних світильників, як предметів екстер'єру, відмінно підійдуть підвісні, настінні прилади й бра. Завдяки різноманітному асортиментам моделей, можна підібрати світильник під будь-який дизайнерський проект. Особливе місце займають світильники вуличні на сонячних батареях. Вони екологічні, енергозберігаючі, при цьому часто не можуть замінити більшість приладів для вуличного висвітлення.

Купити вуличних світильники й ліхтарі в інтернет-магазині Salonlustr.com.ua

В Україні купити вуличні світильники й ліхтарі можна в інтернет-магазині освітлення «Салон Люстр». У каталозі зібрана безліч видів освітлювальних приладів для присадибних ділянок і не тільки. На сайті представлені моделі вуличних світильників на будь-який смак і бюджет. Проконсультуватися з питань, пов'язаним з конкретним товаром, його оплатою або доставкою можна по контактних телефонах, зазначених на офіційному сайті компанії «Салон Люстр» або через онлайн-чат.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...