• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Настільна лампа для школяра

Настільна лампа для школяра: що потрібно знати, щоб вибрати правильне й безпечне освітлювальне встаткування?

Для людських очей самим комфортним є природнє світло – це факт незаперечний і доведений ученими. Але тільки в теплий період року тривалість світлового дня близько 12-і годин, а от у решта час на території України доводиться використовувати штучні джерела світла, тому до їхнього вибору необхідно ставитися дуже серйозно. Особливо тоді, коли потрібно купити освітлювальні прилади для дітей. Що ж потрібно знати, вибираючи настільні лампи для школярів? Існують чи якісь особливі критерії в такому випадку?

Зовнішній вигляд і конструкція настільних ламп для школярів

При виборі освітлювальних приладів для дітей на перше місце ставиться не краса й декор, а безпека й комфорт дитину. Тому, якщо обраний виріб малий підходить уводити, увести до ладу інтер'єру приміщення, але повністю відповідає вимогам безпеки, можна пожертвувати зовнішнім виглядом і купити настільну лампу для школяра, у якій є:

 1. Регулятор потужності. Реостат необхідний для регулювання інтенсивності світла
 2. Безпечний і зручний вимикач.
 3. Повертається плафон.
 4. Довгий шнур, щоб дитина могла відсунути або переставити прилад у більш зручне для нього положення.
 5. Гнучкий штатив необхідної довжини - настільні лампи для школярів повинні бути висотою від 30 до 45 див.

Що стосується конструкції світлотехніки, то вона повинна бути найпростіший, щоб дитина могла сам нею управляти. А оскільки діти дуже непосидючі, найкраще придбати в інтернет-магазині «Салон люстр» світлотехнікові на гнучкій ніжці. Відмінно підійдуть і моделі на штативі – обоє варіанта виробів фіксуються на стільниці. Ніжка може бути повертається, гнучкої - щоб можна було висвітлювати потрібну ділянку стола й сам прилад при цьому не переміщати.

Дуже гарні моделі, які фіксуються прищіпкою – вони мобільні, зручні й безпечні: така настільна лампа для школяра буде міцно триматися на столі й не впаде при неспритному русі. Крім того, подібні моделі швидко можна перемістити.

Вимоги до висвітлення й вибору настільних ламп

Згідно з рекомендаціями окулістів світло не повинен давати відблисків, тіней. Бажане, щоб світловий промінь був рівним і м'яким. Оскільки світла від одного тільки настільного приладу недостатньо, при роботі дитини потрібно буде включати додатково верхнє світло. Але при цьому, настільна лампа для школяра й люстра повинні мати однакові лампи. Наприклад, застосовувати для висвітлення однієї кімнати люмінесцентну лампу й лампочку накалювання небажане.

Ідеальне джерело світла – лампа розжарювання в матовому виконанні. Подібні джерела світла визнані самими безпечними для зору. Можна купити настільну лампу для школяра в Києву на світлодіодах: сучасні прилади постачені реостатом для регулювання потужності, що дуже зручно й важливо.

Що стосується потужності настільного освітлювального встаткування – вона повинна бути максимальної, щоб ока не утомлювалися від недоліку світла.

Інші параметри вибору

Дуже важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлені представлені в каталогах, як стаціонарних магазинів Києва, так і віртуальних аналогів різні моделі. Якщо це пластик – він повинен бути якісним, хоча вартість подібних моделей і трохи вище, заощаджувати не варто – безпека дітей дорожче: неякісний матеріал може обпливати від нагрівання й ламатися. Не зовсім безпечна настільна лампа для школяра з абажуром з металу: при роботі він буде нагріватися, і дитина легко може обпектися.

Плафони для дітей рекомендуються у вигляді сфери або конуса. Вони майже ідентичні за ціною, але отут варто вибирати не на свій смак, а на смак дитини. З ним має бути обговорити й колір світлотехніки для робочого стола: потрібно, щоб він дитині подобався й не викликав неприємних асоціацій.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...