• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
    Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
    Нед: з 11:00 до 17:00

Лампи/Лампочки

Для будь-якого людину електрична лампочка – простий і зрозумілий предмет. Ми всі прекрасно знаємо, навіщо вона необхідна й де її можна купити. Останнім часом з'явилася велика кількість різновидів даного товару, тому споживач не завжди знає, кукую краще купити лампу в тому або іншому випадку. Спробуємо надати відповіді на запитання, які найчастіше задають по тематиці ламп.

Сучасні лампи бувають декількох типів:

  • накалювання
  • люмінесцентні
  • галогенні
  • світлодіодні.

Розглянемо особливості кожного типу.

Традиційні види ламп

Донедавна лампа розжарювання була єдиним доступним варіантом для більшості споживачів. Лампочки різнилися по потужності й за формою. Потужність варіювалася від 15 до 300 Вт. На полках сучасних магазинів зустрічаються два різновиди даних ламп: біспіральние й криптонові. Перші мають підвищену світловіддачу, яку забезпечує дугоподібна складна нитка з вольфраму. У криптонових лампах застосовується інертний газ криптон, їх потужність перебуває в межах 40 – 100Вт.

Поверхня колби лампи цього типу може бути прозорої, опалової, а в деяких випадках навіть дзеркальної. Лампочки з матовим склом дають менше світла, зате краще його розсіюють.

До ламп другого типу ставляться й популярні останнім часом «економки». Їх потужність перебуває в діапазоні від 8 до 80Вт. Світять вони за рахунок люмінофорів, на які впливає газовий розряд, а точніше його ультрафіолетове випромінювання. Лампи, пов'язані до даного виду, дають розсіяний м'який світло. У них набагато вище економічність у порівнянні з лампами розжарювання: при однаковій потужності світловий потік вище в 7-8 раз. Теж саме стосується й терміну служби. До недоліків даного виду лампочок варто віднести мерехтіння й чутливість до перепадів температур.

Лампочка, яка ставиться до третього виду, на 100% яскравіше, чим лампа розжарювання такої ж потужності. Залежно від форми галогенки її світло може бути або неуважним, або спрямованим. Ці лампи дають гарне насичене світло, тому часто застосовуються дизайнерами в їхніх проектах.

Світло галогенних ламп застосовується як для висвітлення загального простору, так і для створення зонування, ці лампи досить часто використовуються в підвісних стелях і інших конструкціях з гіпсокартону. Світильники з використаннями таких ламп можна умовно розділити на наступні типи:

  • підвісні
  • крапкові
  • настінні
  • вбудовуються
  • фіксовані
  • поворотні.

Часто при оформленні використовують крапкові світильники з декоративними елементами. Також не рідко дизайнери формують із крапкових світильників «зоряне небо» на стелі.

Інноваційні різновиди ламп

Лампи зі світлодіодами з'явилися в продажі порівняно недавно, але незважаючи на високу ціну користуються великою популярністю. При високій світловіддачі мають найнижчі показники по енегопотребленію. Купити лампочки в Києву даного типу не складно, вони починають себе окупати в самі стислі строки.

Серед гідностей світлодіодних ламп можна виділити також тривалий термін служби. Вони можуть працювати буквально 24 години на добу, при цьому не перегріваючи патрони світильників. Виробники гарантують вам до 5 років безперебійної роботи даного виду ламп. Світлодіодна лампа в Києву продається в будь-якому магазині електротоварів, у нас ви також знайдете великий вибір даної продукції.

Ціни на лампи в нашому інтернет магазині цілком прийнятні для широкого кола споживачів. Ми постійно розширюємо асортименти, уводимо нові позиції й продукцію нових брендів, ви завжди зможете купити лампу, яка вам підходить по всім параметрам.

Останні відгуки