• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Бра сучасні

Сучасний настінний світильник

Сучасні настінні світильники захоплюють різноманітністю форм і дизайнерських розв'язків. Вони перетворюють інтер'єр приміщення, надаючи йому оригінальний вид. Освітлювальні прилади дозволяють створити певний рівень висвітлення необхідного відтінку. Вони розсіюють або направляють світловий потік, допомагаючи акцентувати увагу на предметах інтер'єру й елементах декору. Ергономічні бра легко вписуються в будь-який інтер'єр і сполучаються з іншими джерелами світла.

Види сучасних настінних світильників

Сучасні бра розділяють на групи по функціональному призначенню. Вони можуть створювати висвітлення:

 • фонове;
 • спрямоване;
 • декоративне.

Фонові моделі формують м'яке висвітлення, що дозволяє створити розслаблюючу атмосферу в спальні або вітальні. Світловий потік розсіюється або направляється уздовж стіни через невеликі отвори в плафоні. За допомогою невеликих фонових бра можна візуально побільшати приміщення.

Освітлювальні прилади зі спрямованим висвітленням найчастіше мають рухливу конструкцію. Завдяки їй потік світла можна направляти в будь-яку сторону. Бра зі спрямованим висвітленням установлюють на кухні над робочою поверхнею, у кабінеті над столом або в спальні біля ліжка. З їхньою допомогою можна підсвітити картину або декоративний елемент. Такі моделі використовуються для зонування приміщення. Вони коштують недорого.

Декоративні бра відрізняються яскравим і незвичайним дизайном. Вони можуть імітувати ліхтар, гасову лампу, квітку або свічу у свічнику. Освітлювальні прилади, виконують декоративну функцію, виготовляють у різних стилях. Плафони настінних світильників у стилі модерн можуть мати форму куба, кулі, півсфери, циліндра або конуса. При їхнім виробництві використовують різні матеріали – метал, скло, пластик, текстиль. Плафони прикрашають підвісками й малюнками. Деякі вироби нагадують картини. Від виду використовуються матеріалів і дизайну залежить ціна на сучасні бра.

Сучасні бра відрізняються конструкцією плафонів. Вони можуть бути:

 • повністю закритими;
 • закритими частково;
 • відкритими.

Повністю закриті плафони розсіюють світло. Вони не формують яскравий світловий потік, дратівливий ока. Рівень освітленості приміщення залежить від ступеня прозорості плафона. Частково закриті джерела світла створюють один або кілька світлових потоків. Від величини отвору в плафоні залежить ширина світлового потоку й ступінь висвітлення. Відкриті бра використовуються з малопотужними лампами у вигляді свіч або в матових колбах.

Як купити сучасний настінний світильник

Купити бра в стилі модерн можна в інтернет-магазині «Салон люстр», де є великий вибір світильників різних модифікацій. Ми регулярно обновляємо асортименти товарів, тому в нас швидко з'являються моделі з нових колекцій кращих виробників. Віртуальні вітрини торговельної крапки доступні в режимі 24/7. Товари в каталозі можна відсортувати по найменуванню, вартості й виробникові. Якісні світлини допоможуть оцінити зовнішній вигляд освітлювальних приладів. Ми працюємо без посередників, тому ціни на настінні світильники в стилі модерн у нас сприймаються.

Купити сучасний настінний світильник можна в будь-який зручний час, не виходячи з будинку. Для цього потрібно заповнити на сайті форму замовлення. Товар доправлять по зазначеній адресі в Києву безкоштовно в найкоротший термін. Жителі інших населених пунктів України можуть одержати світильник на складі транспортних компаній «Нова пошта» або «Інтайм».

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...