• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри флористика

Який елемент інтер'єру відіграє головну роль у будь-якому приміщенні? 

Абсолютно вірне твердження про те, що люстри, бра, світильники є головними інструментами в процесі дизайну будь-якого інтер'єру. Саме ці елементи здатні надавати приміщенням неповторність стилю й індивідуальність характеру.

Ідеальність природних створінь

Як би не намагалася людина працювати над створенням гарних предметів для інтер'єру, йому доводиться завжди програвати великій созидательнице – матінці природі. Але іноді все-таки вдається знайти компроміс – людей повторює те, що бачить близько себе. Так і з'явилися люстри в стилі флористика. Ці освітлювальні аксесуари застосовуються, як правило, у житлових інтер'єрах. Однак італійські люстри (флористика) можна помітити й у багатьох ресторанах, особливих магазинах і ін.

Люстри в стилі флористика – природна краса в нашому житті

 

Споконвічно цьому стилю було властиве використання природних елементів (листи, ягоди, квіти й ін.). Але вже сьогодні люстри в стилі флористика – цей дизайнерський утвір, який імітує утвори природи, виготовлені з довговічного матеріалу. На великий жаль, люстри не можна виготовляти зі справжнього природного матеріалу.

«Салон люстр» - втілення самих сміливих дизайнерських ідей

 

Люстри флористика в інтернет-магазині «Салон люстр» виражають ті миті в природі, за якими ми нудьгуємо, яких може не вистачати – весняний настрій, квітуча природа й тепле сонце, краса квітів. Італійські люстри «флористика» мають такі елементи як витий металевий каркас у вигляді буйства бруньок і гілочок, бутони як плафони, скляні листочки й пелюстки.

Крім цього, люстри флористика в нашому інтернет-магазині можуть використовуватися з різноманітним кольоровим підсвічуванням, що зможе створити яскраво-насичене освітлення. Причому такий елемент декору буде не тільки функціональним, але й гарним. Якщо ви не боїтеся експериментувати й розробляєте комбінації інтер'єрних елементів, ви зможете створювати унікальні композиції зі світлових елементів і декорацій – начебто на театральній сцені.

У каталозі нашого магазину представлені люстри Флористика в широкій модельній різноманітності. Ми більш ніж впевнені, що навіть самим вишуканим клієнтам удасться відшукати саме ту модель, яка давно шукалася.

Не бійтеся втілювати свої самі сміливі ідеї!

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...