• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Освітлювальні прилади LUMINEX

Польська компанія освітлювальних приладів LUMINEX постійно, починаючи з 1968 року, робить різноманітні світильники, такі як бра, люстри, торшери, світильники стельові, настільні лампи й підвісні світильники.

Польська компанія освітлювальних приладів LUMINEX постійно, починаючи з 1968 року, робить різноманітні світильники, такі як бра, люстри, торшери, світильники стельові, настільні лампи й підвісні світильники. Основна мета діяльності нашої компанії, є задоволення клієнтів високою якістю продукції й створення торговельних зв'язків з нашими партнерами як у Польщі, так і в інших країнах.

Ми постійно опікуємося про підвищення якості нашої продукції й обслуговування. Усі наші освітлювальні прилади мають необхідні сертифікати якості й дозволу на торгівлю в країнах Європи, Азії, Америки.

Більшість світильників виготовлена з натуральних матеріалів: метал, скло, дерево, тканина. Комбінація натуральних матеріалів і ручного ліплення, живопису - прикрашає світильники, робить їхніми унікальними й шляхетними.

Ми знаємо, як важливо задовольнити клієнта гарною покупкою, а також зробити користування світильниками зручним і із тривалим строком експлуатації.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...