• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Дитячі настільні лампи

Настільні лампи для здоров'я й зручності Вашої дитину

Природнє денне висвітлення - найбільш оптимальне для людських очей. Але в сучасній Україні такі реалії, що значна кількість часу нам доводиться проводити під штучним світлом. І якщо доросла людина може це спокійно пережити, то дітям, особливо шкільного віку, необхідні настільні дитячі світильники. Прийняті стандарти гігієни й охорони здоров'я вимагають, щоб у дитячій кімнаті висвітлення було рівним, м'яким, без тіней і відблисків. Однієї настільної лампи, без верхнього світла не вистачить, але купити дитячу настільну лампу однаково необхідно, якщо Ви прагнете зберегти зір свого чаду. Шкільні уроки, вечірні читання улюблених книг, малювання - усе це дуже напружує очі й може протривати не одна година. Тому, якісне висвітлення дуже важливе, їм точно не варто зневажати при плануванні дизайну дитячої кімнати.

Оптимальна конструкція настільної лампи

Купити дитячу настільну лампу в Києву комфортніше всього в інтернет-магазині “Салон Люстр”. У нас є великий вибір найрізноманітніших світильників, як по формах, так і по декору. Знаючи, які дитячі настільні світильники бувають, Ви зможете підібрати максимально зручну для своєї дитини.

Дуже зручний світильник на гнучкому штативі, який жорстко кріпиться до стола й не дає лампі впасти. Ніжка може повертатися на шарнірах, або ж бути гнучкої повністю. Купивши таку лампу, Ви зможете освітити потрібну зону стола без необхідності рухати її, переставляти з місце на місце.

Настільні лампи із цікавого розцвічення абажуром принесуть у дитячу кімнату затишну атмосферу й не будуть вибиватися із загального стилю кімнати завдяки дизайну, розробленому спеціально для дітей. Абажури прикрашені малюнками із тваринами, природою, є навіть модель у формі гриба - усі, щоб лампою було користуватися не тільки зручно, але й весело.

Вибираючи настільний світильник, не забудьте ретельно оцінити його висоту й розмір - лампа для дитячого стола не повинна бути занадто малої, або, навпаки, громіздкої. І звичайно, варто врахувати побажання Вашої дитини - адже саме для нього Ви намагаєтеся в першу чергу.

Інтернет-Магазин дитячих настільних ламп “Салон Люстр” пропонує висока якість усіх товарів, адекватні ціни на них (нижче, чим у роздробі!) і доставку в кожній, на Ваш вибір, місто країни, не тільки по Києву.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...