• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри в модному стилі лофт

Люстри в стилі лофт

Сучасність гарна тим, що кожний може облаштовувати простір навколо себе так, як захоче. І багато з людей віддають перевагу стилю лофт в інтер'єрі, який має досить багато позитивних якостей. З'явився даний стиль у сорокових роках минулого сторіччя, коли в Америці різко зросли ціни на нерухомість, а от порожніх заводських і фабричних приміщень було повно. Такі приміщення стали переобладнані в затишні простори, у яких збиралися люди різних інтересів. Поступово такий стиль інтер'єру перекочував і у будинки обивателів.

Відмінними рисами стилю є висота стель, простота й стриманість в оформленні, і симбіоз старого й нового. Модний стиль loft виключає наявність різних зайвих деталей по типу бахроми або інших подібних прикрас, нагадують бароко. У той же час, простота оформлення стін і підлоги відтінюється високою якістю й вартістю предметів інтер'єру. Одним словом, приміщення в стилі loft виглядають стримано, але презентабельно. Але для створення такої атмосфери потрібно ретельно трудитися над вибором кожної деталі інтер'єру, інакше досягти мети не вийде.

І важливою частиною будь-якого інтер'єру є освітлення. Люстри лофт повинні відповідати приміщенню, інакше вони можуть зіпсувати всю загальну картину й виглядати зайвими в кімнаті.

Як вибрати правильну люстру лофт?

Враховуючи особливості стилю, стельові люстри loft повинні сполучати в собі наступні якості:

 1. Дизайн люстри для інтер'єру в стилі лофт повинен бути простим, стриманим і лаконічним. Кольорова  гама не повинна вибиватися із загальної картини кімнати й не бути зайво яскравою, тому що це невластиве даному плину.
 2. Форма люстри лофт не повинна привертати до себе зайвої уваги. Акцент у таких люстрах робиться на функціональність і прості геометричні форми. Відсутні дрібні непотрібні деталі, прикраси й складні конструкції.
 3. Освітлення в стилі loft повинне давати достатню кількість світла для нормального освітлення всього приміщення, але не бути зайво яскравим. Таким чином, зберігається затишна й розслаблена атмосфера, що відбувається в корінь історії даного стилю.
 4. Люстри для інтер'єру в стилі лофт повинні бути рівномірно розподілені по приміщенню. Особливо це стосується більших кімнат. Світло повинно падати на всі основні активні зони частини приміщення, будь то вітальня або кухня. Дуже часто стиль лофт використовують в оформленні квартир-студій, не мають чіткого поділу на кімнати.
 5. Сучасний стиль лофт припускає досить вишукані речі, тому необхідно вибирати люстри, на яких видна їхня висока якість і чимала вартість. Висока ціна виправдовує результат, який покупець отримує, повісивши таке освітлення будинку.

Дотримуючи ці нескладні правила, буде досить просто підібрати стильні люстри лофт, які будуть відмінно освітлювати квартиру й ідеально підійдуть до інтер'єру.

Покупка люстр у стилі лофт в Україні

Купити в Україні люстри, виконані в популярному зараз стилі лофт, нескладно. Деякі люди віддають перевагу походу в спеціалізований магазин освітлювальних приладів, у якому можна «потримати товар у руках» перед покупкою. У даний спосіб придбання має свої плюси, але інтернет магазин «Салон Люстр» пропонує покупцям звернутися до нас. Тут клієнт знайде широкий вибір різних варіантів люстр у згаданому стилі. До кожної позиції на сайті даний докладний опис усіх характеристик, які допоможуть людині визначитися з тим, чи підходить ця модель для його будинку. У тому випадку, якщо підходить, перейти до процедури замовлення можна одним кліком мишки. Заповнивши коротку форму, можна починати очікувати доставки посилки з товаром, яка буде виконана швидко в будь-який регіон країни – від Києва й до Мелітополя. Менеджер сайту завжди готовий відповісти на запитання клієнтів і проконсультувати їх відносно будь-якого предмета каталогу. Крім того, ще одним плюсом покупки в інтернет магазині «Салон Люстр» є невисока, у порівнянні із прямими конкурентами сайту, ціна на всі товари. При цьому, ми гарантуємо якість усіх товарів, виставлених на продаж.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...