• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Люстри TINKO

Tinko – сучасна фабрика висвітлення, де проводяться китайські люстри, китайські бра, китайські настільні лампи. З тих пор, як установа фабричного, якісного, контролю впровадило в нашу систему значення якості, постійний моніторинг процесу від сирих матеріалів до готових виробів (IQC, IPQC, і OQC), люстри з Китаю, презнаходять усе більшу популярність в усьому світі. В 2001, ми одержали якість ISO 9002:1994, будучи одним з перших ISO- зареєстрованих виробництв у провінції Гуандуна. В 2006, ми одержали вищу версію ISO 9001:2000, завдяки високій якості китайського висвітлення.

Виробник китайських світильників: Tinko-висвітлення, створила група інноваційних професіоналів у виробництві й маркетингу в 1999. Ми спеціалізуємося на високоякісному сучасному домашньому й комерційному висвітленні, у таких як: китайські люстри, бра, настільні лампи, світильники стельові, люмінесцентні й багато інші. Наше виробництво розташоване в ZhongShan, Китай.

Tinko – сучасна китайська фабрика висвітлення із широким діапазоном обробки металевих і скляних компонентів і частин. З тих пор, як установа фабричного, контролю впровадило в нашу систему значення якості, постійний моніторинг процесу від сирих матеріалів до готових виробів (IQC, IPQC, і OQC). В 2001, ми одержали якість ISO 9002:1994, будучи одним з перших ISO- зареєстрованих виробництв китайських люстр у провінції Гуандуна. В 2006, ми одержали вищу версію ISO 9001:2000.

Наша Історія: Засноване в 1999, Tinko висвітлення, був установлений у провінції ZhongShan, Китай. За кілька років, ми швидко розширилися до інноваційного підприємства, нових проектів, сучасного виробництва китайського висвітлення, перевірки якості, і маркетингу. Сьогодні, Tinko - міжнародна компанія із глобальним розпізнаванням, і продовжує служити, скоряючи усе більше країн миру своєю продукцією висвітлення.

Конкурентоспроможні переваги: Достатня виробнича потужність- завершення будівництва нашого нового п'ятиповерхового цеху в серпні 2008- це додавання 32,500 квадратних метрів до нашого існуючому виробництву, роблячи нас одним з найбільших виготовлювачів висвітлення в провінції Гуандуна. Виняткова Якість: Ми встановили вищого класу лабораторії з найкращим устаткуванням, щоб управляти якістю нашої продукції. Наші лінії відповідають безпечним і якісним стандартам: ISO 9001:2000, Рада Європи, Персонал Німеччини, UL США, федеративні штати Америки й Канади, SASO саудівської Аравії, і Ради по митному союзу Китаю, гарантуючи чудову якість.

Сучасний Проект: Ми працюємо із професійними проектувальниками світильників з Німеччини, Швейцарії, і Китаю, хто безперервно розбудовує нові колекції й додає інноваційні проекти до нашого патентованого портфеля. Tinko - також лідер в ефективному енергозберігаючому висвітленні. Ми забезпечуємо широкий діапазон енергозберігаючих технологій. Наша продукція щорічно бере участь у міжнародних виставках висвітлення.

Видатні обслуговування клієнтів: Наша місія - відповідати потребам наших клієнтів і робити продукцію високої китайської якості. Ми прикладаємо більші зусилля для швидкого складання й доставки нашої продукції(люстр із Китаю) по усьому світу, щоб клієнти були задоволені проробленою роботою.

На фото представлений завод фірми Tinko (Китай).

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...