• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Галогенні лампи

Немає жодного товару в цьому розділі.

Галогенні лампи: переваги

Галогенні лампи — це лампочки накалювання, у колбу яких додані пари галогенів, а саме — брому або йоду. Щоб зрозуміти переваги цих джерел світла перед звичайними лампочками, давайте небагато розберемося у відмінностях їх конструкції й принципів дії.

Чому лампа «перегоряє»?

У звичайній лампі розжарювання струм проходить через вольфрамову нитку, нагріває її до розжарення, завдяки чому вона починає світитися. Але через високу температуру атоми вольфраму випаровуються й конденсуються на віддалених поверхнях посудини, подалі від тіла розжарення. Поступово спіраль зменшується в розмірах і рветься, а ми говоримо, що лампочка «перегоріла».

Коли галогени приходять на допомогу...

Що ж відбувається, коли в справу втручається галоген? Цей газ вступає в хімічну реакцію з газоподібним вольфрамом, не даючи йому конденсуватися на стінках колби. А коли під дією температури з'єднання розпадається атоми, що вивільнилися, вольфраму знову вертаються на нитку розжарення, що збільшує довговічність таких джерел світла. Для порівняння, термін служби лампи розжарювання становить не більше 1000 годин, у той час як лампочки галогенні служать 2000-3000 годин.

Де купити галогенну лампу

Галогенні лампи за доступною ціною можна купити в магазині «Салон Люстр». Різноманітний асортименти моделей, різних по потужностях, квітах і розмірам, дозволяє кожному відвідувачеві нашого віртуального майданчика вибрати оптимальний варіант. Галогенові лампи виробництва Delux, Osram і Philips давно відомі на ринку освітлювальних приладів і зарекомендували себе як якісні й довговічні вироби.

Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...