• м. Київ, б-р. Кольцова, 14Л
  Режим роботи Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
  Нед: з 11:00 до 17:00

Підвісні світлодіодні світильники LED

Для освітлення відкритих просторів, а також приміщень із підвищеним рівнем вологості висуваються особливі вимоги. У цьому випадку застосовуються спеціальні вологостійкі світильники, у яких передбачений захист від влучення вологи й пили. Раніше застосовувалися традиційні або люмінесцентні світильники як джерело світла, зараз великою популярністю користуються герметичні світлодіодні прилади.

Де використовуються

Призначені вологостійкі світильники для експлуатації складних, нетривіальних умовах. Наприклад, це можуть бути майданчика на вулиці, які необхідно освітити, або ж різні приміщення усередині будинку з підвищеним рівнем вологості. Найчастіше герметичні LED світильники встановлюються в таких місцях:

 • ванні кімнати;
 • вхід у парадні, сходові клітки;
 • прибудинкова територія, де відсутня захист від опадів;
 • медичні установи, виробничі об'єкти з підвищеними вимогами до висвітлення;
 • льоху, підвали, склади без опалення, інші сирі об'єкти, де необхідно встановити гарне висвітлення.

Маркування герметичних світильників

Існує ключовий параметр, який показує ступінь захищеності світильника від пилу й вологи. Для його позначення використовується абревіатура IPXX відповідно до міжнародного стандарту. Замість частини XX вказується 2 цифри, саме вони характеризують ступінь захисту герметичного світильника від влучення пили (і інших дрібних часток), вологи. При вивченні маркування користуйтеся правилом: чим більше цифри, тем вище герметичність освітлювального приладу.

Варто відзначити, що якщо вологостійкий світильник буде використовуватися усередині приміщення, то основне значення буде мати тільки друга цифра. А якщо ні, то, якщо освітлювальний прилад буде експлуатуватися на вулиці, тобто поза будинком, те немаловажним є й перший показник:

 • IP5X – світильник пилозахищений;
 • IP6X – пилонепроникний (є оптимальним варіантом для вулиці).

Ступінь захисту від вологи в герметичних світлодіодних світильників маркується в такий спосіб:

 • IPX4 – корпус має захист від влучення бризів;
 • IPX5 – світильнику не страшні спрямовані струмені води;
 • IPX6 – захист від впливу сильних потоків води;
 • IPX7 – прилад може бути занурений на глибину до 1 м на короткий час;
 • IPX8 – можливо тривале занурення освітлювального приладу під воду.

Подібне маркування можна трактувати так, вологостійкий світильник зі ступенем захисту IP67 повністю герметичний, готовий до експлуатації у вологих приміщеннях, прямому контакту з водою. Так, наприклад, рівень захищеності світильника для ванної кімнати або душової необхідно вибирати залежно від того, наскільки близько до води прилад буде встановлений. Відповідно, чому ближче до води він буде розміщений, тем більше повинна бути ступінь захисту.

Де купити вологостійкі світильники LED

В Україні купити за доступною ціною герметичні ЛІД світильники можна в інтернет магазині освітлення «Салон Люстр». Асортименти нараховує десятки вологостійких освітлювальних приладів, які можна розміщати в приміщеннях з несприятливими умовами. Усі світильники відрізняються високою якістю виконання, на кожний прилад є гарантія якості. Незважаючи на високу вартість у порівнянні з іншими видами, термін служби вологостійких LED світильників становить 30 000 годин роботи.

Замовити вологостійкий світильник в інтернет магазині «Салон Люстр» можна за лічені хвилини. Для цього необхідно заповнити просту форму з даними. Клієнтові магазину доступні різні способи оплати обраного ЛІД світильника. Оформити доставку можна по Києву, а також у будь-яке інше місто на території України. Якщо у вас виникли питання, пов'язані з конкретним товаром, його оплатою або доставкою, то задати їх можна менеджерам по контактних телефонах, зазначених на сайті або за допомогою онлайн-чату.

Фільтр
За ціною
 •  —  грн 
Останні відгуки
 • 
  
  Степанія
  27.04.2024
  Замовила люстру.Прийшла дуже швидко.Якість хороша. Дуже задоволена.Рекомендую.
 • 
  
  Владислав
  01.02.2024
  Класна люстра! Сучасний дизайн, ідеально до нашого інтер'єру. Дякуємо, якісний і красивий товар!
 • 
  
  Ольга
  08.08.2023
  Спасибо за люстру! Заказывала себе на кухню над столом, товар был под заказ, немного переживала как доедет,...